Logan Paul w ogniu krytyki przez film z lasu samobójców, na którym pokazał...

Logan Paul w ogniu krytyki przez film z lasu samobójców, na którym pokazał...

Logan Paul znany jest głównie ze swoich śmiesznych daily vlogów, które przyciągnęły na jego kanał ponad 15 milionów widzów. Jeden z jego najnowszych  filmów sprawił jednak, że liczba subskrybentów zaczęła się zmniejszać. Widzowie oraz inni twórcy z całego świata nie potrafili zrozumieć zachowania popularnego YouTubera.


Logan Paul obecnie przebywa w Japonii i właśnie ten kraj przedstawia swoim widzom w najnowszych vlogach. Jeden z ostatnich materiałów zaskoczył jednak wszystkich. Fala krytyki napłynęła na YouTubera z każdej strony, a sam twórca, jak widać niżej, postanowił usunąć swój film i przeprosić za opublikowanie nagrania.Co dokładnie pojawiło się na nagraniu Logana Paula? Twórca postanowił pokazać swoją podróż do słynnego Lasu Samobójców. Podczas zwiedzenia YouTuber i jego znajomi natknęli się na wiszące na drzewie zwłoki samobójcy. Po tym zajściu Logan nie wyłączył kamery i dalej nagrywał materiał na kolejny film. Ogromną kontrowersję wzbudziło zachowanie jego i towarzyszących mu znajomych, którzy na początku kompletnie nie potrafili zdać sobie sprawy z powagi miejsca.  Twórca nie zakończył jednak nagrywania i podszedł bliżej do zwłok, aby móc jeszcze lepiej przyjrzeć się im i przy okazji je nakręcić. Dopiero po dłuższej chwili cała ekipa zdała sobie sprawę z tego, co tak naprawdę się stało.Po publikacji nagrania Logan spotkał się z ogromną falą krytyki. Jego subskrypcje zaczęły się zmniejszać. Swoją opinię na temat materiału zaczęli wygłaszać internetowi twórcy i celebryci z całego świata. YouTuber postanowił usunąć nagranie i przeprosić za zaistniałą sytuację. W opublikowanym wpisie na Twitterze starał wytłumaczyć się ze wszystkich zarzuconych mu komentarzy, które w większości sugerowały, że pokazał tragedię jedynie po to, aby zdobyć więcej wyświetleń.Logan nagrał także film z przeprosinami, który pojawił się na jego kanale.


Mimo wysiłku, który YouTuber wkłada teraz w próbę naprawy swojego wizerunku, trudno będzie mu cokolwiek zmienić. Sytuacja dotknęła dużą ilość jego widzów i wiele z nich jest po prostu oburzonych. Logan mówi wprost, że jest mu wstyd za siebie i nie oczekuje przebaczenia. Wszystkie materiały przedstawiające fragmenty nagrań z lasu są stale kasowane przez YouTube. Film można jednak znaleźć na innych platformach.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.