Poznaliśmy datę rewanżu walki Logan Paul vs. KSI

Poznaliśmy datę rewanżu walki Logan Paul vs. KSI

Gwiazdy YouTube Logan Paul i KSI zmierzą się ze sobą w rewanżowej walce bokserskiej już 9 listopada w Los Angeles. Ich pierwsza walka miała miejsce w sierpniu 2018 roku i zakończyła się remisem.


Głośna walka odbędzie się tym razem w Staples Center w Los Angeles, które pomieścić może 21 tysięcy fanów. Szczegóły walki oficjalnie ujawnione zostały w mediach społecznościowych obu twórców 3 września:Drugie starcie popularnych twórców, którzy w ten sposób postanowili wyjaśnić swój konflikt, zapowiadane było już wcześniej, jednak dość długo czekaliśmy na bardziej szczegółowe informacje. Poprzednia walka miała miejsce w Wielkiej Brytanii, z której pochodzi KSI, dlatego właśnie rewanż odbędzie się w USA skąd pochodzi Logan Paul.Wydarzenie z sierpnia 2018 roku cieszyło się ogromną popularnością na platformie YouTube. W jednym momencie za pomocą usługi PPV na stronie oglądało je ponad milion widzów. Jak będzie tym razem? Tego dowiemy się już w listopadzie.

Emilia Wełna

Zawodowo zajmuję się redakcję i korektą, a hobbystycznie pisaniem. Fascynuje mnie nauka, a najwięcej czasu zajmuje granie w GTA i oglądanie "Przyjaciół" na okrągło.