LJay przedstawia finał charytatywnej akcji

LJay przedstawia finał charytatywnej akcji "Pomagamy zwierzakom"

Na kanale LJayPL pojawił się materiał prezentujący finał drugiej edycji akcji Pomagamy Zwierzakom. Twórca przez ostatni czas zbierał pieniądze na wsparcie dla kilku mniejszych schronisk. Środki przeznaczył na zakup karmy i różnych gadżetów.


Mateusz już kilka lat temu zorganizował podobne przedsięwzięcie. Zakończyło się ono wtedy także jego osobistym wsparciem, gdyż zabrał ze schroniska jednego psa. Właśnie jesteśmy świadkami zakończenia drugiej odsłony projektu Pomagamy Zwierzakom.

Zebrane podczas ostatnich transmisji na żywo pieniądze zostały wydane na mnóstwo karmy, koców oraz gadżetów dla zwierząt z trzech schronisk - w Krynicy Zdrój, w Oławie oraz w Boguszycach. Miejsca te na co dzień nie mogą liczyć na  wsparcie pozwalające zaspokoić potrzeby wszystkich psów.Wsparcie ze strony twórcy jest więc naprawdę potrzebne. Co więcej, LJay zachęca nie tylko do przelewania środków na powyższe schroniska, ale też dokonywania adopcji, nawet tej wirtualnej. Dzięki temu można uratować życie niejednego zwierzaka nawet wtedy, kiedy nie można posiadać go w domu.

 

Co sądzicie o całej akcji? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.