Pierwszy film o Overwatch z udziałem aktorów!

Pierwszy film o Overwatch z udziałem aktorów!

Od swojej premiery Overwatch zebrał sporą rzeszę fanów, dla której niejednokrotnie stawał się inspiracją dla kreatywnych projektów. Jednym z nich jest film, który kilka dni temu pojawił się na kanale Lupin Productions.
Niedługo minie rok od premiery gry Overwatch. Gra zaskarbiła sobie uznanie zarówno krytyków, jak i graczy. Jej barwne uniwersum jest natomiast często wykorzystywaną bazą dla fanowskiej twórczości, takiej jak rysunki czy machinimy (animacje tworzone przy pomocy silnika gry). YouTube'owy kanał Lupin Productions poszedł o krok dalej i nagrał coś, czego jeszcze wcześniej nie widzieliśmy - krótkometrażowy film o tematyce Overwatch, w którym wystąpili aktorzy. Film opowiada historię jednej z postaci, szwajcarskiej sanitariuszki Angeli 'Mercy' Ziegler, a mianowicie jej dzieciństwa i jego wpływu na jej poczynania.Utrzymany w ciemnej i poważnej stylistyce film "Heroes Never Die" został ciepło przyjęty przez fanów gry, którzy dali znać, że chcieliby zobaczyć więcej tego typu produkcji. Na kanale nie pojawiły się jeszcze żadne informacje dotyczące możliwości pojawienia się kolejnych tego typu materiałów, nie jest to jednak wykluczone.

Mercy w Overwatch


Chcielibyście zobaczyć więcej takiej twórczości? Piszcie koniecznie w komentarzach lub na naszych kanałach społecznościowych!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl