Littlemooonster96 opowiada o swojej przygodzie w Tańcu z Gwiazdami

Littlemooonster96 opowiada o swojej przygodzie w Tańcu z Gwiazdami

Littlemooonster96 w marcu tego roku miała okazję rozpocząć swoją przygodę z "Tańcem z Gwiazdami". Jej partnerem został Rafał Maserak, który uczuł Angelikę, jak dobrze tańczyć. Para niestety odpadła w siódmym odcinku. Wczoraj na kanale Littlemooonster pojawił się materiał, w którym YouTuberka podsumowuje swoją przygodę w programie.


Jak twierdzi Angelika, film "CAŁA PRAWDA O TAŃCU Z GWIAZDAMI", ma być dla niej podsumowaniem całej przygody, jaką przeżyła w programie i miejscem, do którego będzie mogła wracać, by w przyszłości móc zobaczyć, co przeżyła. Materiał trwa aż 41 minut, w ciągu których Littlemooonster szczegółowo opowiada o wszystkich etapach, jakie ją czekały. Film ujawnia wiele ciekawych faktów, które do tej pory były nieznane. Jednym z nich jest informacja o kontuzji Angeliki, z którą zmagała się od trzeciego odcinka. Była ona na tyle uciążliwa, że YouTuberka przed każdą próbą i występem musiała zażywać dużą ilość środków przeciwbólowych.


Z filmu dowiedzieć można się również, jak wiele czasu para musiała poświęcić na przygotowania. Angelika wspomina, że w tygodniu było kilka takich dni, kiedy praktycznie miała czas tylko na treningi i chwilę odpoczynku. Opowiada również o całym procesie tworzenia programu. Okazuje się, że każdy taniec przed transmisją na żywo jest dodatkowo nagrywany. Wszytko wygląda dokładnie tak samo, jak oryginał, a wyjątkiem braku jury. Vlogerka wspomina także o piosenkach, do jakich tańczyli. Twierdzi, że nie miała wpływu na dobór muzyki, jedyną sugestią dla producenta była ankieta, jaką wypełniało się przed programem. Trzeba było podać tam swojego ulubionego polskiego artystę i lubiane piosenki.

Littlemooonster wspomina, że występ w "Tańcu z Gwiazdami" stał się dla niej dużym krokiem w kierunku bycia pewnym siebie. Przed przystąpieniem do programu bardzo wahała się, głównie z powodu nieśmiałości. Ostateczna zgoda sprawiła, że siedem odcinków zmieniło ją w otwartą i pewną siebie dziewczynę. Jak sama podsumowała - był to przyspieszony kurs dorastania. Angelika bardzo podziękowała Rafałowi, z którym przyszło jej tańczyć, za cierpliwość i pracę włożoną w jej naukę, bo wie, że nie była łatwą partnerką. YouTuberka stwierdziła, że gdyby miała ponownie propozycję wzięcia udziału w programie, zgodziłaby się bez wahania.


Film został bardzo pozytywnie odebrany przez fanów. Pomimo tego, że trwa ponad 40 minut, w komentarzach można znaleźć wpisy, w których widzowie zapewniają, że obejrzeli do końca. Większość opinii to ciepłe słowa uznania i gratulacje za odwagę wzięcia udziału oraz dotrwanie aż do siódmego odcinka programu. Angelika zapewnia, że jeżeli pod filmem będzie dużo pytań na temat "Tańca z Gwiazdami", chętnie nagra kolejny odcinek, do którego być może zaprosi Rafała. Angelika zapewne jeszcze długo będzie wspominać swoją wspaniałą przygodę z programem. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś zobaczymy tam jakąś gwiazdę internetu.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl