Pierwszy dzień pobytu Littlemooonster96 i Stuu w Centrum Handlowym

Pierwszy dzień pobytu Littlemooonster96 i Stuu w Centrum Handlowym

Od dzisiaj w Silesi "mieszkają" LittleMooonster96 i Stuu. W ostatnich dniach nasiliła się dyskusja na temat słuszności takiego sposobu promocji centrum handlowego. Nie pomagała sprawie również komunikacja o akcji. Jak wyglądał pierwszy dzień życia w galerii?


Panel dyskusyjny, Q&A z widzami, autografy i wspólne zdjęcia, a na koniec kolacja w restauracji. W sumie całe 30 minut spędzone w szklanym domku (który nie jest taki szklany). I tak będzie każdego dnia. Do tego dojdą specjalne zadania, czyli praca jako kelner, ekspedient czy sprzedawca.

img_1022 Szklany domek, nie jest taki szklany..
oto moje nowe mieszkanie w @silesiacitycenter 🏡 całość możecie zobaczyć na snapie LITTLEMOOONSTER 👻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Angelika Mucha 👑 (@littlemooonster96)


Wielki szum powstał przez ostatnie kilka dni. W sprawie wypowiadali się również nawet najwięksi polscy twórcy. Pisali oni o granicach, których nie powinno się przekraczać. Uprzedzenia co do tej akcji mimo wszystko mogły być zasadne. Komunikaty wychodzące do internetu od organizatora nie były dosyć przejrzyste, ale jak zapewnia nas w rozmowie Stuu, nie pozwoliłby się zamknąć na cały dzień w klatce. Przez większość  pierwszego dnia YouTuberzy pozostawali w bezpośrednim kontakcie z widzami. Rozmawiali, wspólnie robili zdjęcia i rozdawali autografy.Jutro odbędzie się zdecydowanie najważniejszy dzień w trakcie pobytu. Przez cały dzień Angelika oraz Stuart będą licytować produkty ze sklepów na rzecz 25. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dlatego warto pojawić się w galerii i pomóc w zbiórce na rzecz dzieciaków i seniorów. Inni polscy YouTuberzy też pomagają. Maciej Dąbrowski na sprzedaż wystawia swoje stare auto, o czym pisaliśmy tutaj. Blowek na licytacje wystawia swój fotel, Izak koszulkę ze swojego ostatniego turnieju, kiedy jeszcze był zawodowym graczem, a Drollercoster na pomoc innym postanowił przeznaczyć swój mikrofon.

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.