Littlemooonster96 pokazuje, jak spotkała Justina Biebera w Los Angeles!

Littlemooonster96 pokazuje, jak spotkała Justina Biebera w Los Angeles!

Tak, stało się! Littlemooonster96 przeszła na kolejny level znajomości z Justinem Bieberem! Łączy ich już nie tylko dotyk, ale więź oparta na spotkaniu! 


Angelika przyjechała do Los Angeles zaledwie na 3 dni, a udało jej się doprowadzić do spotkania, które będzie pamiętała do końca życia. Spotkanie z jej idolem wyszło całkowicie przypadkowo, bo można powiedzieć, że  Angelika wraz z Adamem wpadli na Justina na ulicy.Następnie zagadali do niego i porozmawiali przez krótką chwilę o tym, czy był w Polsce, a Angelika przedstawiła mu się i powiedziała, że była na jego 8 koncertach. Podekscytowanie i radość spowodowane tym spotkaniem można dosłownie poczuć, oglądając jej relację.

Można się śmiać z tego, jak Angelika reaguje na spotkanie ze swoim idolem, być może robi to odrobinę przesadnie, jednak z drugiej strony, kto z nas nie cieszyłby się na spotkanie naszego największego ulubieńca? Komu nie zmiękłyby nogi i nie zaczęły trząść się ręce, gdy zobaczyłby światowej sławy ulubionego piłkarza, piosenkarza, aktora czy YouTubera? Nie odczułby emocji, poza smutkiem oczywiście, tylko ten, kto nie ma kogo podziwiać.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.