LisekHD wystartował z charytatywnym streamem!

LisekHD wystartował z charytatywnym streamem!

YouTuberzy dokładają kolejne cegiełki do walki z nowym koronawirusem. W ciągu ostatnich dwóch tygodni, charytatywnych akcji pojawiło się naprawdę wiele, czego przykładem mogą być inicjatywy Reziego, TheNitroZyniaka, Ekipy, czy zorganizowana przez środowisko rapowe, Liga Zdrowia. Do walki z koronawirusem dołączył się również LisekHD


Charytatywny stream popularnego, polskiego fifacza rozpoczął się dzisiaj o godzinie 12:00 i ma potrwać aż do północy. Dla najhojniejszych darczyńców przewidziane są liczne nagrody, zapewnione przez sponsorów wydarzenia, które będą rozlosowywane co godzinę. Na transmisję możecie trafić poprzez platformę Facebook Gaming wpisując w wyszukiwarce 'LisekHD' lub klikając tutaj.Celem livestreama jest uzbieranie jak największej kwoty, która w całości przeznaczona zostanie na specjalistyczny sprzęt dla polskich szpitali. Zachęcamy do wsparcia zbiórki która znajduje się pod tym linkiem.Podczas streamu zapowiedziane zostały wizyty gości specjalnych, w tym między innymi Junajteda, PLKD czy Bejotta, natomiast partnerami wydarzenia są firmy Diablo Chairs, Turtle Beach, Roccat, Agencja Melmak, Komputronik Gaming oraz Wisła Płock, która jako klub sportowy od kilku dobrych lat wspiera tego typu wydarzenia.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.