Magik Y oczarował znaną piosenkarkę i skrzypaczkę!

Magik Y oczarował znaną piosenkarkę i skrzypaczkę!

Gwiazdy muzyczne mają w zwyczaju mocno promować swoje nowe kawałki czy płyty poprzez organizowanie tras koncertowych po wytyczonych miejscach na całym świecie. Dla wielu jest to okazja do zobaczenia i posłuchania swojego idola na żywo. Inni chcą na przykład w oryginalny sposób zaskoczyć go, aby jak najlepiej zapamiętał kraj, do którego przyjechał. I tak chociażby uczynił Magik Y z Lindsey Stirling pokazując jej za kulisami interesującą sztuczkę.


Lindsey Stirling zagrała ostatnio w Polsce dwa koncerty - jeden w Poznaniu, drugi w Krakowie. Wszystko to ze względu na to, że już niedługo premierę ma całkowicie nowa płyta artystki. Ma ona w naszym kraju naprawdę sporą ilość fanów, o czym może świadczyć chociażby wypełniona po brzegi widownia na obu wydarzeniach. Największy iluzjonista na polskiej scenie YouTube nie mógł przegapić takiej okazji i oprócz wybrania się na jeden z koncertów zajrzał za jego kulisy i nagrał z Lindsey ciekawy materiał.

lindseyy (1)

Na początku Lindsey wypowiedziała się bardzo pozytywnie o Polsce i jej fanów w tym kraju. Podczas jej pierwszego występu w naszym kraju udzieliła wywiadu w telewizji (w dzień swoich urodzin), a ludzie stojący za szybą specjalnie przygotowali tort urodzinowy i zaśpiewali 100 lat. Przez ten symboliczny gest artystka ma bardzo dobre wspomnienia z Polską. Magik Y postanowił jednak zaprezentować jej coś naprawdę niezwykłego, aby jeszcze bardziej utrwaliła sobie kraj zza Wisły. Do sztuczki wykorzystał nie tylko swoje umiejętności, lecz także motyw jednego z teledysków Lindsey - zamienił chociażby pisak i talię kart w kryształ, a wodę w lodową kulę. Reakcja piosenkarki na materiale mówi sama za siebie. Jeśli jeszcze go nie oglądaliście to serdecznie zapraszamy poniżej (film jest z napisami, więc osoby nieznające języka angielskiego mogą oglądać go bez przeszkód):

SPRAWDZAJ NA BIEŻĄCO LICZBĘ SUBSKRYPCJI SWOJEGO ULUBIONEGO TWÓRCY ZA POMOCĄ NASZEGO LICZNIKA NA ŻYWO!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.