Lil Masti pozwała FAME MMA do sądu

Lil Masti pozwała FAME MMA do sądu

W następnym tygodniu odbędzie się 9. edycja gali Fame MMA. Jednak jak na razie większe emocje budzi konflikt Lil Masti z federacją. YouTuberka oskarżyła Boxdela o upublicznienie jej adresu zamieszkania i sprowadziła tę sprawę na drogę prawną.


Kolejna edycja Fame MMA rozpocznie się w następnym tygodniu, ale walka już trwa. Aniela Bogusz, znana jako Sexmasterka bądź Lil Masti, oskarżyła jednego z włodarzy gali o upublicznienie jej danych osobowych. Chodzi tutaj o rozmowę Boxdela z Wardęgą, gdzie podano do informacji publicznej jej adres zamieszkania. W jednym z najnowszych filmików Lil Masti odniosła się do całej sytuacji i zapewniła, że przeniesie tę sprawę na drogę prawną.
Nie sądziłam, że kiedykolwiek dojdzie do takiej sytuacji jaka się wydarzyła. Sprawy zaszły za daleko i podjęłam odpowiednią decyzje czyli pozwałam federację FAME MMA, a dokładnie Michała Barona czyli ”Boxdela”. (...) Został naruszone moje dobro osobiste oraz federacja popełniła bardzo duży błąd, a mianowicie publicznie ujawniła moje dane osobowe, mój adres zamieszkania. (...) Dla mnie to jest niedopuszczalne żeby jedna z największych organizacji w Polsce popełniła taki błąd, który bardzo negatywnie się na mnie odbił.

Lil Masti podkreśliła, że nie czuje się bezpieczna w swoim domu przez ciągłe pukanie do drzwi czy domofony. Prawdopodobnie przez ten wyciek będzie musiała zmienić swój adres zamieszkania.
Jestem teraz w bardzo niekorzystnej sytuacji, nie mogę teraz przebywać pod tym adresem, bo nie czuje się tam bezpieczna. Pukanie do drzwi, domofony, zamawianie jakiegoś jedzenia czy kurierów za pobraniem to jest sytuacja bardzo bardzo przykra.

Poniżej pełny obraz sprawy od strony Lil Masti:Nie mogło zabraknąć również reakcji ze strony włodarza Fame MMA. Boxdel odpowiedział na filmik Lil Masti wielokrotnie, ale autorka usunęła jego komentarze. Dlatego też Boxdel na swoim Instagramie opublikował kilka nagrań, które przedstawiają usunięte komentarze. Pierwszy widoczny na screenie poniżej, a kolejny dotyczył informacji, że będą kontaktować się przez prawników. Wstawił też urywek jak komputerowo wydłuża nos Anieli zniekształcając jej twarz, co możecie zobaczyć również poniżej.

Źródło: Boxdel (Instagram)


Źródło: Boxdel (Instagram)


Aktualizacja - 28.02 godz. 13:00: BOXDEL na swoim instagramie opublikował wpis, w który postanowił nieco bardziej szczegółówo odnieść się do sytuacji. "WEZWANIE DO ZANIECHANIA, które do mnie wysłałaś to nie POZEW" - pisze YouTuber.  Pełen wpis przeczytacie poniżej:

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Michał “Boxdel” Baron (@boxdel)


 

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.