Liga Zdrowia zebrała ponad 30 tysięcy złotych na rzecz służby zdrowia!

Liga Zdrowia zebrała ponad 30 tysięcy złotych na rzecz służby zdrowia!

Wczoraj po godzinie 15:00 rozpoczęła się "Liga Zdrowia" - charytatywny turniej gwiazd w League of Legends. Po ponad 10 godzinach trwania wydarzenia, poznaliśmy zwycięzcę turnieju, a także dowiedzieliśmy się, jaka kwota ostatecznie zasili dobroczynną zbiórkę. 


"Liga Zdrowia" była inicjatywą, która powstała w zeszłym tygodniu. Jej celem było przeprowadzenie turnieju gwiazd w League of Legends oraz zbieranie środków na rzecz pracowników służby zdrowia, którzy walczą z nowym koronawirusem. Cały event wystartował wczoraj po godzinie 15:00 i potrwał wiele godzin, a działo się naprawdę wiele!

W wydarzeniu, jako kapitanowie swoich drużyn, wzięły udział takie osoby jak: Mata, Żabson, Paris Platynov czy Olsza. Ostatecznie to drużyna tego ostatniego, czyli "KUMPLE", wygrała w finale z teamem Hypetalk i sięgnęła po zwycięstwo w całym turnieju! W międzyczasie mogliśmy obejrzeć także "showmatch" pomiędzy Ekipą Friza, a kapitanami drużyn. Mecz wygrał zespół Karola i spółki!Najważniejszą kwestią jest zebrana kwota na rzecz pracowników służby zdrowia. Przez czas trwania wydarzenia, udało się uzbierać ponad 30 tysięcy złotych, które bezpośrednio zasilą zrzutkę stworzoną przez Ekipę Friza i wspomaganą przez dziesiątki innych YouTuberów oraz tysiące widzów. 

Brawa dla organizatorów eventu oraz wszystkich widzów, którzy wsparli zbiórkę!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.