To była kwestia czasu! Powraca wojna o karpie w Lidlu (WIDEO)

To była kwestia czasu! Powraca wojna o karpie w Lidlu (WIDEO)

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a wraz z nimi okres ostatnich przedświątecznych zakupów i wyprzedaży. W wielu sklepach już teraz trwa prawdziwa walka o jak najlepszy produkt w jak najlepszej cenie. Masowe zakupy, a raczej walki, w lidlu kolejny raz stają się hitem internetu.


W tym roku w sieci pojawiały się różne filmy, które pokazywały, jak agresywnie potrafią być prowadzone zakupy w popularnych supermarketach. Na profilu Wiadomości z Goleniowa na Facebooku pojawił się właśnie kolejny tego typu film. Materiał szybko zyskuje popularność i już teraz został udostępniony ponownie prawie 2000 razy. Na filmie widać, jak grupa klientów już kilka minut po 7 rano robi świąteczne zakupy w Lidlu w dość specyficzny sposób, walcząc o... bożonarodzeniowego karpia.Wbrew pozorom z tego typu materiałów płynie też pewna lekcja. Pamiętajmy o tym, co w okresie Bożego Narodzenia jest najważniejsze.  Święta to przede wszystkim okres pełen radości, który najlepiej jest spędzić w rodzinnym gronie. Walka o karpia czy gonitwa za prezentami często psuje nam świąteczną radość. Nie zapominajmy więc, że najlepszym prezentem na święta jesteśmy my sami.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.