Ruszyła charytatywna licytacja kolażu z daily vlogów reZigiusza

Ruszyła charytatywna licytacja kolażu z daily vlogów reZigiusza

Niedawno na allegro jak co roku wystartowały licytacje, z których środki zostaną przekazane na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Również reZigiusz postanowił podarować coś od siebie na ten szczytny cel.


W grudniu reZigiusz nagrywał daily vlogi, na których każdego dnia robił jedno zdjęcie polaroidem. Od początku pomysł ten związany był z aukcją na szczytny cel. Każde zdjęcie zostało od razu wydrukowane i czekało na koniec miesiąca aby znaleźć się na wyjątkowym kolażu, który następnie został wystawiony na licytację.


YouTuber stworzył dwa kolaże - jeden powędruje do szczęśliwego zwycięzcy aukcji, drugi natomiast pozostanie w zbiorach Remigiusza jako pamiątka całego przedsięwzięcia.Z naszej strony możemy pogratulować zaangażowania w całą akcję i liczyć, że nasi odbiorcy również się w nią włączą. Na Allegro znajdziecie dużo więcej aukcji dla WOŚP, nie tylko przedmiotów od YouTuberów - zachęcamy do przeglądania i licytowania.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.