Lexy ujawniła, że musiała płacić za mieszkanie w Domu X

Lexy ujawniła, że musiała płacić za mieszkanie w Domu X

W maju 2020 roku Lexy poinformowała swoich widzów o odejściu z Teamu X. Od tego czasu popularny projekt przeszedł wiele zmian, a my doczekaliśmy się jego drugiej edycji. Teraz, po niemal dwóch latach od zdarzenia, Lexy postanowiła opowiedzieć o mieszkaniu w "Domu X", które okazało się nie tak kolorowe, jak mogłoby się do tej pory wydawać. 


Szokujące wyznanie influencerki nastąpiło w jej wywiadzie dla portalu Pomponik.pl. Lexy Chaplin ujawniła w nim, że za mieszkanie w "Domu X", miała początkowo płacić nawet 4500 zł. Oprócz tego powiedziała o upokarzających z jej punktu widzenia konsekwencjach problemów finansowych, którym był... brak jedzenia.
Ja płaciłam na początku 4500 złotych. Potem zmniejszyli chyba o tysiąc mniej. Jedzenia nie miałam w ramach kwoty. Tam były spiny o jedzenie. Ludzie myślą, że my nie mieliśmy co jeść. Naprawdę musiałam chodzić do operatora na tosty, żeby się najeść, bo miałam 2,50 zł na koncie. To jest takie upokarzające, chodzić i pożyczać pieniądze. Dziwne to było, ale były takie momenty, że nie było co jeść.

Lexy wspomniała także o dość rygorystycznym regulaminie projektu, który miał mówić o karach finansowych spóźnianie się na nagrania.
Tam był pierwszy punkt kary za spóźnianie się. Za pięć minut ileś tam złotych. Bardzo nie chciałam tego regulaminu podpisywać i z tego, co pamiętam, nie podpisałam go, ale taki był. [...] Na początku miał być taki rygorystyczny styl.Warto zaznaczyć jednak, że wspomniana sprawa dotyczyła przede wszystkim początków Lexy w Teamie X, a nie jak sądzą niektórzy, całego udziału infelucenrki w projekcie.

Pomimo tego, wypowiedź Lexy wzbudziła spore zamieszanie w sieci, w tym na Twitterze czy YouTube, gdzie pojawiło się wiele nieprzechylnych komentarzy skierowanych w stronę agencji odpowiedzialnej za Team X. W momencie pisania tego artykułu, o głośnej sprawie wypowiedział się także Zebo, na którego kanał trafił materiał o wywiadzie Chaplin.Źródło: Wywiad Lexy dla Pomponik.pl 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.