Lexy otworzyła swój sklep internetowy

Lexy otworzyła swój sklep internetowy

Lexy Chaplin stała się jedną z najpopularniejszych polskich influencerek po tym jak dołączyła do Teamu X. Aktualnie zrezygnowała z tej współpracy, ale grono wiernych fanów pozostało przy niej. Wielu z nich inspiruje się Lexy i tym samym próbuje naśladować jej styl. Będzie to teraz możliwe w stu procentach bo dziewczyna otworzyła swój własny sklep!


Lexy słynie z luźnego stylu ubierania się i ma w szafie dresy chyba w każdym kolorze. W kolekcji nie zabrakło więc podobnych ubrań. Poza tym na stronie nie brakuje zdjęć influencerki, która sama na sobie prezentuje zaprojektowaną przez siebie garderobę.Otwarcie https://lexyshop.pl/ wzbudziło w fanach ogromną ciekawość. Zainteresowanie było tak duże, że strona nie dała rady i przechodziła prawdziwe przeciążenie przez długi czas po otwarciu.

Influencerka rozwija się w bardzo szybkim tempie, w jej przypadku odejście z Teamu X było jak najbardziej słuszną decyzją. Sklep to pewnie tylko jeden z kolejnych etapów kariery, a w przyszłości czekają na nas kolejne niespodzianki. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.