Lexy odchodzi z Team X! Członkowie komentują sprawę

Lexy odchodzi z Team X! Członkowie komentują sprawę

Lexy Chaplin to influencerka, która zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w projekcie Team X. Zaskarbiła sobie sympatię wielu odbiorców dzięki szczerości i poczuciu humoru a także wyjątkowemu sposobowi wysławiania się - Lexy bowiem w mowie miesza język polski z angielskim. Jak sama twierdzi, nadszedł czas by pożegnać się z Teamem i zacząć nową przygodę.


Lexy 2 dni temu na swoim Instastory poinformowała o swoim odejściu z domu X. Biorąc pod uwagę dotychczasowe wydarzenia z udziałem członków Teamu, nie było to zaskoczeniem. Podkreślmy, że w willi nie mieszka już nawet twórca projektu - Stuu Burton. Możemy ryzykować nawet wnioskiem, że nieobecność Lexy, czyli prawdopodobnie najbardziej lubianego członka Teamu, może okazać się gwoździem do trumny całego przedsięwzięcia.Po przekazaniu przykrej informacji, zaczęły pojawiać się kolejne Instastory. Na temat odejścia Lexy wypowiedzieli się pozostali mieszkańcy domu, ale także osoby powiązane z Teamem - Ania z kanału Fanka, Czarek Czaruje, Natsu, Julia Kostera, Marcin Dubiel, a także Agata Fąk, czyli była partnerka Stuu. Wszyscy życzyli Lexy powodzenia i nie ukrywali zdziwienia spowodowanego decyzją koleżanki.Fani podejrzewają, że odejście Lexy jest powiązane z kłótnią z Marcinem Dubielem, jednak pewnie nigdy się tego nie dowiemy.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.