Lexy i Marcin Dubiel publicznie poruszyli temat swojego rozstania

Lexy i Marcin Dubiel publicznie poruszyli temat swojego rozstania

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel od początku istnienia pierwszego Teamu X byli postrzegani przez widzów jako idealna para. Twórcy zawsze zaprzeczali plotkom widzów, a później przez długi czas nie przyznawali się do związku. Teraz ujawnili fakt zerwania.


Znajomość Lexy i Dubiela zaliczyła wiele wzlotów i upadków, które pomimo prób ich ukrywania, były pilnie śledzone przez wiernych obserwatorów. Fani influencerów w komentarzach pod wspólnymi filmami na YouTubie wyrażali głębokie nadzieje na oficjalne potwierdzenie związku, jednak nigdy się go nie doczekali. Zamiast tego Marcin Dubiel opublikował dziś instagramowy post o rozstaniu.

  
View this post on Instagram

 

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel)


Marcin i Lexy przyznali się więc finalnie do związku, jednak jak się okazało, jest on już zakończony. YouTuberzy byli parą przez trzy miesiące i oboje poinformowali swoich obserwujących o trudnym czasie, jaki aktualnie ma miejsce w ich życiu. Widzowie przyjęli informację pozytywnymi komentarzami z tego względu, że czekali na poznanie prawdy, szczególnie po wiadomościach twórców o przerwie w działalności. Post Marcina Dubiela w sieci wzbudził wielkie emocje, o czyś świadczy liczba polubień pod dzisiejszym zdjęciem. Post w kilka godzin polubiło ponad pół miliona osób.

Lexy na swoim instastory krótko odniosła się do sytuacji - nie kryła swoich emocji i smutku. W końcu rozstania nigdy nie są łatwe i przyjemne. Przesyłamy parze więc wyrazy wsparcia i życzymy wszystkiego dobrego, a Marcinowi dodatkowo zdrowia wobec informacji o zabiegu, który go czeka.

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.