Lenovo ujawnia pierwszy prawdziwie bezramkowy telefon!

Lenovo ujawnia pierwszy prawdziwie bezramkowy telefon!

Moda na bezramkowe telefony trwa już w najlepsze i raczej powinniśmy ją nazwać modą na "bezramkowe telefony z notchem, pochodzącym od Apple'a". Wygląda jednak na to, że Lenovo wypuści prawdziwie bezramkowy smartfon. 


Wiceprezes Lenovo - Chang Cheng w chińskich mediach społecznościowych pochwalił się renderami Lenovo Z5. A jest się czym pochwalić, bo "zaprezentowany" telefon ma być naprawdę bezramkowy.

Tak wygląda Lenovo Z5, którego ekran ma stanowić około 95% przedniego panelu:Trzeba przyznać, że telefon wygląda naprawdę nieźle. Nie wiadomo jednak, jak chiński producent ma zamiar umieścić przednią kamerę w smartfonie, która niewątpliwie się w nim znajdzie. Mamy nadzieję, że rendery okażą się zgodne z prawdą i nie zawiedziemy się na tym telefonie, bo może on stanowić prawdziwy przełom w tej branży. Chyba wszyscy mamy już dość notchy?

Poniżej jeszcze grafika koncepcyjna telefonu: 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.