Lekko Stronniczy wrócili na YouTube!

Lekko Stronniczy wrócili na YouTube!

Minęły już ponad 4 lata od "ostatniego", a zarazem tysięcznego odcinka jednego z najpopularniejszych show w polskim internecie - Lekko Stronniczy. Dziś Włodek Markowicz oraz Karol Paciorek zaskoczyli swoich widzów i powrócili z 1001 materiałem serii!


Wiele osób nie wierzyło w ich powrót, ale to naprawdę się stało. Na wstępie twórcy zaskoczyli słowami: "Strasznie dużo rzeczy mamy wam do powiedzenia, kto wie, czy nie wyjdzie z tego 1000 odcinków". Czy zatem możemy spodziewać się powrotu na dłuższy czas? Wszystko na to wskazuje! Nieprzypadkowo film został wrzucony jak zawsze o godzinie 18:00, a pod koniec możemy przeczytać "Widzimy się jutro!".

W dzisiejszym materiale, Włodek oraz Karol skupili się na temacie alkoholizmu, podchodząc do tematu w standardowy jak na Lekko Stronniczych sposób. Jest humorystycznie, momentami poważnie i przede wszystkim ciekawie. Na to wszystko czekali widzowie, którzy ucieszyli się z powrotu znanego duetu pisząc m.in.: "WIEDZIAŁEM ABY NIE REZYGNOWAĆ Z SUBSKRYPCJI" czy "To jest najlepsza rzecz w tym roku!".Cieszcie się z powrotu Włodka i Karola na główny kanał?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.