Lekko Stronniczy polecają filmy, książki, seriale i gry na czas kwarantanny

Lekko Stronniczy polecają filmy, książki, seriale i gry na czas kwarantanny

Rozszerzająca się pandemia koronawirusa (SARS-CoV-2) zmusza nas do pozostania w domach. Czas "wolny" warto jednak jakoś kreatywnie spożytkować. Z pomocą przychodzi duet Lekko Stronniczy - twórcy postanowili podzielić się kilkoma propozycjami filmów, gier, serialów i książek, ale nie tylko!


Jeśli nie macie pomysłu, co robić podczas "kwarantanny", to spokojnie - Włodek Markowicz i Karol Paciorek nadchodzą Wam na ratunek. Ostatnie materiały z cyklu Lekko Stronniczy są bowiem niczym innym jak subiektywnymi zestawieniami najciekawszych filmów, seriali, książek i gier.

Twórcy postanowili przedstawić szereg produkcji, które pomogą zająć czas w ramach hasztagu #zostańwdomu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycjami influencerów.

 

NAJLEPSZE FILMY:NAJLEPSZE SERIALE:NAJLEPSZE KSIĄŻKI:NAJLEPSZE GRY:NAJLEPSZE KANAŁY YOUTUBE:
Trudno stwierdzić czy duet Lekko Stronniczy zatrzyma się na tychże pięciu zestawieniach. Pozostaje tylko oczekiwać na następny odcinek cyklu.

 

Co sądzicie o propozycjach Włodka i Karola? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.