Lekko Nie Będzie już na Wikipedii!

Lekko Nie Będzie już na Wikipedii!

Internetowe talk - show prowadzone przez Gimpera cały czas odnosi sukcesy. "Lekko Nie Będzie" w internecie cieszy się ogromną popularnością, a idealnym dowodem na to jest fakt, że informacje o programie można znaleźć od teraz także na Wikipedii! 


Czego dowiemy się na stronie poświęconej "Lekko Nie Będzie"? Przede wszystkim przedstawione zostaną nam podstawowe informacje, które mogą być przydatne między innymi dla osób nie oglądających regularnie programu.Dalsza część strony przedstawia informacje na temat formatu programu, który początkowo różnił się od obecnego. Możemy także przeczytać o ogólnym odbiorze programu przez widzów i oczywiście o jego sporym sukcesie. Strona zawiera także informacje na temat listy odcinków, daty ich dodania na YouTube oraz w serwisie ipla.pl oraz gości, których mogliśmy już zobaczyć w "Lekko Nie Będzie".

Warto zaznaczyć, że wśród przypisów znalazły się artykuły pochodzące z naszego serwisu, którymi autor posiłkował się podczas tworzenia hasła encyklopedycznego. Gratulujemy Gimperowi i całej ekipie pozostawienia po sobie śladu w takiej formie  w Internecie!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.