"Lekko Nie Będzie" przebiło próg miliona wyświetleń na odcinek

Lekko Nie Będzie to internetowe talk-show, które bardzo szybko zdobywa dużą popularność. Nie tak dawno informowaliśmy, że stało się ono największym show na polskim YouTube, więcej o tym fakcie przeczytacie tutaj. Teraz prowadzący programu - Tomasz Działowy, może pochwalić się kolejnym sukcesem.


Na YouTube znaleźć można bardzo wiele różnych programów talk-show. Najpopularniejsze to m.in. "7 metrów pod ziemią", "20m2", "Duży w Maluchu", czy właśnie "Lekko Nie Będzie". Wyznaczników popularności programów jest bardzo wiele, między innymi liczba subskrybentów, czy oglądalność. Pod względem liczby śledzących kanał, LNB od początku lipca prowadzi w rankingu. Teraz prowadzący może mieć kolejny powód do dumy. Na podstawie danych z ostatnich 12 odcinków internetowych show, a także danych na temat popularności tego typu programów w telewizji, powstał wykres pokazujący wysoką pozycję "Lekko Nie Będzie" na tle konkurencji.


Okazało się, że talk-show Tomasza Działowego przekroczył już próg średniej liczby miliona wyświetleń na odcinek! Jest to ogromna ilość i wielki powód do dumy dla wszystkich osób zaangażowanych w projekt, a szczególnie dla jego twórcy. Warto wspomnieć, że kolejne na liście programy, mają sporą drogę przed sobą, aby pochwalić się podobnym osiągnięciem. Przykładowo, "7 metrów pod ziemią" średnio osiąga 776 tysięcy wyświetleń, show Łukasza Jakóbiaka już tylko 134 tysiące, a program Filipa Nowobilskiego niecałe 117 tysięcy. Dodatkowo na wykresie przedstawiono znany z telewizji program Kuby Wojewódzkiego. Wyprzedza on Tomka pod względem wyświetleń jedynie o niecałe 200 tysięcy. Biorąc pod uwagę te liczby, można stwierdzić, że różnica poziomów i zasięgów między telewizją, a YouTube coraz bardziej się zaciera.

Jak widać, profesjonalne podejście do twórczości na YouTube, potrafi przynieść wielki sukces. Podobne zasięgi mogą być zasługą coraz większej popularności internetowych portali, a coraz mniejszym udziałem telewizji. Większość młodych już teraz deklaruje, że nie ogląda programów telewizyjnych, a woli wybrać te znajdujące się w internecie. Tego typu trend rośnie na popularności, co otwiera drogę dla wielu YouTuberów na stworzenie twórczości w pełni profesjonalnej i cieszącej się popularnością na miarę największych programów telewizyjnych. Gratulujemy sukcesu prowadzącemu i mamy nadzieję, że program "Lekko Nie Będzie" będzie się stale rozwijał!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl