Od dziś

Od dziś "Lekko Nie Będzie" tydzień wcześniej na Ipli!

Jesteśmy już po czwartym odcinku Lekko Nie Będzie - nowego talk show prowadzonego przez Gimpera. Dotychczas odcinki pojawiały się w piątek o godzinie 18 i to nie ulega zmianie. Jednak dla tych, którzy nie mogą doczekać się piątkowego wieczoru, przewidziany jest wcześniejszy dostęp do nowych odcinków popularnego talk show.


W najnowszym odcinku Lekko Nie Będzie wystąpił Poszukiwacz, znany również z prowadzenia kanału A Co My Tu Mamy? Na początku nowego odcinka Gimper poinformował swoich widzów, że od teraz nowe odcinki jego programu będą dostępne z tygodniowym wyprzedzeniem na platformie Ipla. Poniżej możecie zobaczyć odcinek z Poszukiwaczem:Kolejny odcinek nagrany ze Stuu można już teraz obejrzeć na platformie Ipla. Na YouTube'owym kanale ten odcinek będzie udostępniony dopiero w piątek za tydzień, czyli 17 listopada. Link do filmu znajdziecie tutaj.

Podobne rozwiązanie było zastosowane w przypadku Ucha Prezesa. Nowe odcinki popularnego show były publikowane z tygodniowym wyprzedzeniem na platformie Showmax, co cieszyło się bardzo dużą popularnością. Bardzo prawdopodobne, że z programem prowadzonym przez Gimpera będzie podobnie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.