Drugi sezon

Drugi sezon "Lekko nie Będzie" właśnie wystartował!

Właśnie wystartował kolejny sezon popularnego talk-show Lekko nie Będzie - programu stworzonego i prowadzonego przez Tomasza Działowego. Po sukcesie, jaki do tej pory odniosła seria wiele wskazuje na to, że teraz będzie jeszcze lepiej. Duże wrażenie robi już pierwszy zaproszony gość. Będzie hit?


Pierwszy sezon Lekko nie Będzie okazał się naprawdę sporym sukcesem. Od 6 października ubiegłego roku na kanale pojawiło się 12 filmów, z czego każdy miał przynajmniej po 300 tysięcy wyświetleń. Licznik subskrypcji pokazuje już ponad 250 tysięcy stałych widzów.

Wcześniej w show widzieliśmy głównie ludzi związanych z polskim YouTubem. Tym razem Gimper poszedł nieco dalej i pojawić mają się u niego także osoby z innych branży. Gościem pierwszego odcinka drugiego sezonu, zgodnie z głosowaniem widzów na Facebooku jest raper i zawodnik MMA, czyli sam Popek Monster! O spotkaniu obu panów mogliśmy dowiedzieć się już już jakiś czas temu m.in. z ich mediów społecznościowych.A teraz zapraszamy na długo wyczekiwany pierwszy odcinek drugiej serii Lekko Nie Będzie:Niewykluczone, że ten odcinek z racji tego gościa i okazji startu nowego sezonu może okazać się najpopularniejszym filmem, jaki do tej pory pojawił się na kanale Lekko nie będzie. W następnym odcinku pojawi się Borys Szyc, czyli jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Już się nie możemy doczekać kolejnych odcinków Lekko Nie Będzie, które z tygodniowym wyprzedzeniem można oglądać na Ipla TV.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.