Leh z 2 miejscem na H1Z1 Invitational 2017! Nagroda robi ogromne wrażenie!

Leh z 2 miejscem na H1Z1 Invitational 2017! Nagroda robi ogromne wrażenie!

Dziś w nocy naszego czasu rozpoczął się turniej H1Z1 Invitational 2017 na tegorocznym TwitchCon'ie! Turniej oparty jest na 3 rodzajach spotkań, w których łączna pula wynosi 200 tysięcy dolarów. W pierwszym z nich - meczu gwiazd, wystąpił duet znanych polskich streamerów, czyli Izak i Leh!


Ta część turnieju, oznaczała 3 mecze. Turniej zwyciężył zawodnik, z największą ilością punktów zliczonych z wszystkich trzech spotkań. Pierwsze miejsce w BO3 to aż 70 tys. dolarów, ale kolejne miejsca - aż do 10, także zostały nagrodzone.Oprócz tego, gracze z największą ilością zabójstw na każdej z map, otrzymywali dodatkowe 5 tysięcy dolarów!

Jak poradzili sobie Polacy?

Pierwsza mapa była dość chaotyczna w wykonaniu większości zawodników. Mimo tego, miało miejsce wiele ciekawych zagrań. Leh odpadł po wyeliminowaniu połowy graczy, a Izak skończył na wysokim - 11 miejscu. Druga mapa wyglądała znacznie ciekawiej. Tym razem to jednak Izak skończył wcześniej, a Leh... no właśnie! Leh dotrwał aż do końca i zdobył 1 miejsce, zdobywając aż 9 zabójstw i zgarniając gwarantowane 5 tysięcy dolarów za tę zasługęTrzecia (decydująca mapa) oznaczała wiele emocji. Tak też było. Decydujące starcia miały miejsce na nieco innym terenie niż na poprzedniej. Izak odpadł przed Lehem, który doszedł do TOP20. Wszystko wyglądało naprawdę dobrze, ale niestety został on pokonany. To jednak niewiele zmieniło. Leh po podliczeniu punktów za wszystkie 3 spotkania, zdobył 2 miejsce turnieju, wygrywając tym samym 40 tysięcy dolarów (oraz dodatkowe 5 tysięcy dolarów za najlepszego strzelca drugiej mapy)!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.