Powstanie pełnometrażowy film Legend Polskich Allegro!

Powstanie pełnometrażowy film Legend Polskich Allegro!

Seria Legendy Polskie tworzona przez Allegro i Platige Image okazała się wielkim sukcesem w 2016 roku. Nic dziwnego, bo produkcje, które miały premierę na YouTube stały na najwyższym poziomie i były docenione nie tylko w Polsce. Dlatego wszystkich ucieszy fakt, że oficjalnie zapowiedziano pełnometrażową wersję Legend Polskich!


Na oficjalnym fanpage'u Legend Polskich Allegro ukazała się wiadomość, informująca o tym, że pełnometrażowy film jest już w fazie produkcji. Jej roboczy tytuł to Twardowsky 3.14 i ma być oparta o postacie, które już poznaliśmy w ramach całego uniwersum.Na tę chwilę nie wiadomo nic więcej, jednak jest to świetna okazja, żeby przypomnieć sobie krótkometrażowe odcinki. Poniżej znajduje się materiał, w którym jedną z głównych ról zagrała Mishon - YouTuberka oraz żona Człowieka Wargi:Co więcej, potwierdziła już ona swoją obecność w pełnometrażowej wersji Legend Polskich:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.