Legendarna ekipa Minecraft planuje powrót na YouTube

Legendarna ekipa Minecraft planuje powrót na YouTube

Wiele lat temu na polskim YouTube królował Minecraft. W tych czasach, czołowi polscy twórcy trzymali się razem, współtworząc liczne projekty w kwadratowym świecie. Jedną z najbardziej znanych inicjatywy tego typu było "Creatures Craft" z Rezim, iDeltim (teraz Boxdelem), MinecraftBlowem (teraz Blowkiem), Mandziem, Polskim Pingwinem (teraz Stuu) i Multim w składzie. Teraz legendarna Ekipa może powrócić! Wszystko zaczęło się od zwykłego żartu. 


Wczoraj na kanale BOXDELA pojawił się film, w którym YouTuber wraz z Blowkiem ogłosił powrót ekipy Minecraft. Chociaż Michał powiedział, że to oficjalne, materiał został stworzony w formie żartu, który szybko podchwycili widzowie. W komentarzach znalazło się wiele wpisów od osób, które tęsknią za czasami wspólnych nagrań czołowych twórców. Co wydarzyło się dalej?Interesujące nagranie BOXDELA skomentowali niektórzy z wymienionych twórców. Multi na przykład na swojej transmisji na żywo najpierw sarkastycznie potwierdził doniesienia o powrocie ekipy, aby później powiedzieć, że to żart. Dalej dodał, że mimo tego jest w kontakcie z Boxdelem i gdyby współpraca miała się faktycznie wydarzyć, to byłby na nią chętny.

Wczoraj wieczorem BOXDEL dodał kolejną aktualizację w sprawie oraz wypowiedział się o pomyśle w Aferkach. YouTuber powiedział, że chciałby zatrudnić do tego projektu osoby, które zajęłyby się organizacją inicjatywy, której pierwszym etapem byłoby ponowne poznanie się starej ekipy po latach. "Ja wiem, że w tym momencie jest opcja na czwórkę. Ja, Mandzio, Blowek i Rezi. [...]. Ja już kiedyś z Rezim o tym gadałem. [...]. Multi wspomniał, że chętnie." - powiedział na wczorajszych Aferkach Michał. "Film wczorajszy to była taka beczka, ale im głębiej się w to wdrożyliśmy, to stwierdziliśmy, że fajnie byłoby to zrobić" - dodał na koniec YouTuber.


Co uważacie o pomyśle powrotu legendarnej ekipy Minecraft? W jakiej formie chcielibyście zobaczyć ich wspólne materiały?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.