Popularna seria Left4Tube powraca w zmienionym składzie!

Popularna seria Left4Tube powraca w zmienionym składzie!

Na polskiej scenie YouTube często możemy obserwować przeróżne serie w wykonaniu pewnych grup zaprzyjaźnionych twórców, lecz jeśli spojrzeć w przeszłość to można odnieść wrażenie, iż nacisk na swoistą integrację nieco zmalał, a kilka popularnych swego czasu projektów, które kładły na nią nacisk zostały zaprzestane i wydawałoby się, że nigdy nie doczekają się kontynuacji. Miło jest nam poinformować, że jedno z takich przedsięwzięć właśnie wraca. Przywitajcie piątą edycję Left4Tube!


Dwa dni temu minęły dokładnie dwa lata od momentu opublikowania pierwszego zwiastuna czwartej edycji Left4Tube. Wtedy też rozpoczęło się ponowne kibicowanie jednej z dwóch drużyn, które po raz kolejny postanowiły zmierzyć się w grze wideo Left4Dead 2.W skład obu drużyn w tamtym czasie wchodzili tacy twórcy jak m.in. Mandzio, Isamu, Gimper, Rojo, Naruciak, Izak, Alien oraz Nitro. Gdy czwarta edycja dobiegała ku końcowi nic nie zwiastowało tego, że planowana jest następna. Przez dwa lata panowała głucha cisza, aż do momentu, kiedy Tomek, inicjator projektu, postanowił wzbudzić ciekawość swoich widzów publikując na swoim profilu wymowne zdjęcie.Kilka dni później sprawa stała się całkowicie jasna - oficjalnie ogłoszono piątą edycję Left4Tube wraz z grafiką informacyjną. Dowiedzieliśmy się także, że drużyny będą różniły się względem poprzedniej odsłony projektu. Część widzów była nieco niezadowolona z tej informacji, lecz inni bardzo ucieszyli się, że na YouTube pojawi się coś świeżego z udziałem innych ciekawych twórców.


Na tę chwilę skład zespołów jest już znany, a pierwsze zwiastuny wylądowały na kanały Gimpera oraz Bladiego - liderów każdego z teamów. Tomek zagra z Mandziem, Kolegą Ignacym oraz Kubsonem przeciwko właśnie Bladiemu, Kapitanowi Alienowi, Admirosowi oraz Masterczułkowi. Poniżej zamieszczamy oba trailery, które według ich twórców biją na głowę wszystkie poprzednie, a sama seria będzie o wiele lepiej wykonana, aniżeli cztery poprzednie. My z niecierpliwością oczekujemy na pierwsze odcinki oraz resztę filmów zachęcających do śledzenia projektu. Pierwszy pełnoprawny odcinek pojawi się u Gimpera już w najbliższy poniedziałek o godzinie 20:00! 

Co sądzicie o samej idei akcji Left4Tube, a także któremu zespołowi kibicujecie? Piszcie w komentarzach!


 

 

 

 

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.