Łapki w dół będą także na Facebooku! Jednak nie tak to sobie wyobrażaliśmy

Łapki w dół będą także na Facebooku! Jednak nie tak to sobie wyobrażaliśmy

Bardzo długo przyszło nam czekać na wprowadzenie funkcji, o którą od tak dawna prosiło tyle użytkowników. Przeciwna do polubienia, reakcja "dislike" jest chyba obecnie najbardziej wyczekiwaną modyfikacją Facebooka, o czym świadczą niezliczone ilości postów, memów i komentarzy ludzi, którzy domagają się dodania tej właśnie możliwości. Zostanie ona dodana, jednak nie na samego Facebooka, a na komunikator Messenger. 


Niestety nie jest to jeszcze czas, w którym przyjdzie nam zareagować na czyjeś zdjęcie "łapką w dół". Messenger od dwóch dni testuje nową funkcję, w której na wiadomości możemy reagować pięcioma dotychczasowymi emotkami (tymi, którymi od jakiegoś czasu można reagować na posty) oraz szóstą, czyli tak mocno wyczekiwanym kciukiem w dół. Dostęp do nowej możliwości ma obecnie małe, losowo wybrane do jej testowania grono użytkowników, ale jak to zwykle bywa z aktualizacjami stron Marka Zuckerberga- zostanie ona wprowadzona na stałe gdy zostanie przez nich pozytywnie przyjęta.

Zrzut ekranu 2017-03-06 o 23.49.42

Nie ma jednak o co się martwić ponieważ niewykluczone, że jest to dopiero początek rewolucji, którą szykują dla nas ludzie z Facebooka. Być może niedługo opcja dislikowania pojawi się również pod postami?

 

A Wy co sądzicie o możliwości reagowania na wiadomości? Przydatna funkcja czy może niepotrzebne udziwnienie? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl