Lany poniedziałek wśród YouTuberów!

Lany poniedziałek wśród YouTuberów!

Dziś mamy Poniedziałek Wielkanocny, podczas którego obchodzimy tzw. "Śmigus-dyngus", lub po prostu "lany poniedziałek"! Wedle tradycji, wiele osób polewa tego dnia swoich bliskich wodą. YouTuberzy pokazali dziś nam jak oni obchodzą to święto i co ono dla nich znaczy.


Jako pierwszy dość oryginalnym pomysłem popisał się dziś nie kto inny jak Nitrozyniak, który zachęcił swoich widzów do WOJNY! Koniecznie obejrzyjcie ten materiał, ale wcześniej upewnijcie się, że jesteście na słuchawkach, a obok Was nie siedzą rodzice!Film obejrzany? To co powiecie teraz na śmigusowego pranka?! Nagrał go sam Bartek USA, który postanowił udawać, że biegnie na kogoś z wiadrem pełnym wody. Wiadro było oczywiście puste, ale sporo osób pomyślało inaczej i zaczęło po prostu uciekać.Jesteście ciekawi natomiast jak wygląda lany poniedziałek na wsi? Jeśli tak, to koniecznie obczajcie krótki filmik od YouTubera "ElBuczo":Sama nazwa lanego poniedziałku wskazuje jaki mamy dzień! Nie mogło się więc dziś obyć bez "poniedziałkowego Naruciaka". Dziś YouTuber ten wykonał "Best Friend TAG", który polega na wzajemnym zadaniu kilku pytań. Zła odpowiedź jak na śmigusa dyngusa przystało, równa się z laniem wodą, lecz tym razem prosto z buzi!Na Instagramie w związku z tym świętem także sporo się działo! Sitr0x postanowił obudzić swoją dziewczynę wiadrem pełnym wody:


Dzień dobry Natalko 😎💧💦 #lanyponiedziałek


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol | 18 | Poland (@sitr0x)


Całe szczęście, nie pogniewała się ona na Karola!

Nie gniewa się na mnie ✊🏼😻💦💧 #lanyponiedziałek #wielkanoc

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol | 18 | Poland (@sitr0x)W lany poniedziałek sporo działo się także u reZigiusza, który już rano wypowiedział dziewczynom wojnę:


Dziewczyny, macie przechlapane 😂


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)
Nie były to puste słowa! Chwilę później postanowił on oblać swoją siostrę - Wiktorię z kanału Tofiki:

Cel?! Pal! 💦😂

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)
A to zdjęcie od samej Wiktorii tuż po ataku Remka:


Dzięki chłopaki za dzień wiecznie mokrych włosów 😅💦👌🏻


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Wiktoria Wierzgoń (@toffiki)


Monika Kołakowska, która obecnie jest w związku z Sylwestrem Wardęgą, postanowiła wypowiedzieć wojnę! Czy chodzi tu właśnie o Sylwka?

Wojnę czas zacząć 😈

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika 💋Monika Kołakowska (@monikolakowska)Jeśli chcecie śledzić na bieżąco najważniejsze zdjęcia YouTuberów na Instagramie, koniecznie obserwujcie nas na tym portalu. Zrobicie to klikając tutaj. To na tyle! Mamy nadzieję, że Wy tego śmigusa dyngusa spędziliście równie aktywnie :)


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.