Łańcuchy "MULTI SQUAD" - nowość w sklepie Multiego!

Łańcuchy "MULTI SQUAD" - nowość w sklepie Multiego!

Sklepy youtuberów już dawno przestały się ograniczać do sprzedaży koszulek. Teraz wybór jest o wiele większy, bo do kupienia są również kubki, chusty, a nawet skarpety. Na każdym evencie dostępnych jest kilka stoisk z rozmaitymi akcesoriami, a niektórzy twórcy mają już własne sklepy w galeriach handlowych, jak na przykład Abstrachuje w Złotych Tarasach. Teraz pora na kolejną nowość, czyli łańcuchy od Multiego!


Powstaje co raz więcej rozmaitych ofert akcesoriów, od co raz większej ilości youtuberów i co raz trudniej znaleźć twórcę, który jest w top 100 i nie ma własnego sklepu. Często jest to odpowiedź youtuberów na prośby widzów, którzy oglądając jakiegoś twórcę czują potrzebę identyfikacji z nim lub grupą, którą stworzył. Tłumaczy to czemu na każdym evencie pojawia się co raz więcej stoisk z rozmaitymi akcesoriami i dlaczego są one co raz bardziej różnorodne. Kiedyś nieliczni twórcy mieli sklepy, w których sprzedawali koszulki albo kubki, a teraz do wyboru mamy opaski silikonowe, plecaki, a nawet łańcuchy.


Łańcuchy "Multi Squad" - Zestaw


Piątego lipca w sklepie Multiego, w dziale akcesoriów pojawiła się nowa oferta - łańcuchy na szyję. Do wyboru mamy łańcuszek z koroną lub koroną i podpisem "Multi squad", a także zestaw z obydwoma w komplecie. Jeśli macie chrapkę na zestaw, to korzystajcie dopóki jest promocja, bo jest on teraz o niemal 30 złotych tańszy. Jeżeli jednak chcecie zdobyć takie cacko za darmo, to Michał na swoim fanpage'u zorganizował konkurs:
Konkurs - Łańcuchy Multi squad2 Kliknij w obrazek, aby przejść do konkursu.

Wyniki konkursu opublikuje on w ciągu tygodnia, więc jeśli chcecie wziąć w nim udział to się pospieszcie, bo czas ucieka! A jeżeli nie jesteście zainteresowani łańcuchami "MULTI SQUAD", ale lubicie oglądać Multiego to koniecznie odwiedźcie jego sklep i poszukajcie czegoś dla siebie. A żeby być na bieżąco zarówno z jego kanałem jak i ofertą w sklepie obserwujcie go na jego fanpage'u na facebook'u.


Co myślicie o najnowszych akcesoriach w sklepie Michała? Podobają Wam się łańcuchy "MULTI SQUAD?". Podzielcie się swoją opinią w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.