Lamborghini znanego YouTubera z Dubaju zdewastowane - prank siostry na twórcy

Lamborghini znanego YouTubera z Dubaju zdewastowane - prank siostry na twórcy

Ludzie bardzo skrajnie reagują na różne nietypowe hobby czy zajęcia. Przekonał się o tym twórca kanału na YouTube Mo Vlogs, pasjonat drogich, luksusowych aut ze Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Jeden z jego pojazdów właśnie został zdewastowany. Sprawcy pozostają nieznani.
Kanał Mo Vlogs prowadzi 21-letni Mohamed, mieszkaniec Dubaju, który może pochwalić się naprawdę dobrymi wynikami na swoich social mediach. Posiada niespełna 4 miliony widzów na YouTube, ponad 800 tysięcy obserwujących na Instagramie oraz 130 tysięcy osób, które polubiły jego profil na Facebooku. Spośród podobnych twórców wyróżniają go jednak nie statystyki, a coś zupełnie innego - niezwykle wysoki stan materialny, dzięki czemu może pozwolić sobie na kupno różnych drogich rzeczy. Na tym też opiera się jego content. Większość jego materiałów polega na pokazywaniu swoich drogich aut czy innych tego typu rzeczy. Niedawno na jednym z filmów pochwalił się swoim kolejnym autem w kolekcji.Łatwo przewidzieć, że jego filmy budzą bardzo skrajne emocje. Z jednej strony wiele osób pozytywnie ocenia materiały, traktując je trochę jako ciekawostkę, coś egzotycznego, inni zaś pałają do twórcy szczerą nienawiścią, że obnosi się ze swoim bogactwem etc. Na swoim Instagramie twórca zamieścił właśnie zdjęcie, gdzie jego nowe Lamborghini, warte naprawdę grubą gotówkę, zostało zniszczone przez wandali....


Post udostępniony przez Mo Vlogs (@mo_vlogs_)


Zniszczony został nietypowy różowy lakier auta - ktoś namalował na nim czarną farbą napis "ugly" co oznacza "brzydki". Nie trzeba nikomu tłumaczyć, że nie jest to najlepszy sposób na wyrażenie swojego niezadowolenia, bądź po prostu nieludzki przejaw zazdrości.

W internecie pojawiają się jednak spekulacje, że może być to kolejna próba zwrócenia na siebie uwagi i zyskania popularności przez YouTubera. Mo już nieraz wkręcał swoich widzów.  Jak było tym razem? Tego dowiemy się najprawdopodobniej z najbliższych vlogów na jego kanale.

Aktualizacja 19:45 - wszystko okazało się prankiem, który przygotowała sama siostra Mohameda. Napis na masce samochodu jak się okazuje, bardzo łatwo schodzi. Zobaczcie więcej oglądając ten film:


Piotr Gołaś

Student administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.