Lachu ze szczerym filmem o zmianach na kanale

Lachu ze szczerym filmem o zmianach na kanale

"Czas na szczerą rozmowę..." - dokładnie taki tytuł nosi najnowszy film jednego z najpopularniejszych polskich YouTuberów związanych z piłką nożną - LachuHQ. O co chodzi?


Ponad 15-minutowy materiał jest nietypowym filmem na kanale twórcy. YouTuber mówi w nim o tym co obecnie dzieje się w jego życiu oraz jakie ma plany związane z twórczością. Pierwszą z przekazanych informacji jest fakt, że na obecnym kanale nie zobaczymy już materiałów z FIFY. Nie oznacza to jednak, że filmów z tej gry nie będzie wcale. Wręcz przeciwnie, będzie ich więcej, ale na osobnym kanale. Na głównym natomiast, raz w tygodniu - co każdą sobotę o godzinie 12:00, publikowane będą filmy z "boiska" związane z piłką nożną w życiu realnym. Te z FIFY pojawiać się będą na nowym kanale i będą publikowane 5 razy w tygodniu - od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00. Twórca powiedział także, że odchodzi od regularnego streamowania - decyzję podjął ze względu na brak czasu.Decyzje podjęte przez YouTubera zostały dokładnie wytłumaczone. Jedną z głównych przyczyn był fakt, że widzowie znacznie chętniej oglądali filmy z boiska, natomiast te z FIFY nie cieszyły się już taką popularnością. Powód ten nie był jedynym, gdyż YouTuber wyjaśnił, że tworzenie filmów z boiska, sprawia mu znacznie więcej frajdy, natomiast wymaga znacznie większej ilości pracy. Twórca nie wyobrażał sobie jednak pozostawienia fanów bez odcinków z FIFY, dlatego założył dodatkowy kanał. Z takiego rozwiązania powinien być zadowolony każdy. Powodów zmian jest znacznie więcej, co dokładnie w reszcie filmu przedstawił Lachu. Można je śmiało podsumować stwierdzeniem, że YouTuber postawił na rozwój. Ten już w ostatnim tygodniu został niesamowicie doceniony przez fanów przy okazji materiału z Krzysztofem Piątkiem, o którym pisaliśmy tutaj. Nie inaczej powinno być przy okazji nadchodzących filmów. Czekamy z niecierpliwością na efekty pracy, a Lachowi życzymy powodzenia w nowym etapie twórczości!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.