Lachu podjął się sportowego wyzwania - potrwa cały 2017 rok!

Lachu podjął się sportowego wyzwania - potrwa cały 2017 rok!

W internecie często możemy spotkać różnych ludzi, którzy podejmują się interesujących wyzwań. Sporadycznie pojawiają się takie, które polegają na wykazaniu się bardzo dużą aktywnością fizyczną przez długi okres czasu. YouTuber Lachu postanowił podjąć się właśnie pewnego ciekawego wyzwania fizycznego i podzielić się nim poprzez media społecznościowe. Codziennie, przez cały rok będzie na swój Instagram wrzucał post z opisem danej sportowej czynności jaką wykonał podczas konkretnego dnia.


Jakiś czas temu byliśmy świadkami otwarcia nowej marki odzieżowej, gdzie główną rolę grają internetowi twórcy. O Preemium pisaliśmy m.in w tym miejscu. Tak się składa, że w sklepie możemy zakupić również koszulki zaprojektowane specjalnie dla widzów użytkownika Lachu. Jak na razie istnieje tylko jeden wzór z napisem "Skilla nie kupisz", lecz jest on naprawdę wart uwagi.

Zdjęcie prezentujące wzór koszulki - "Skilla nie kupisz", którą zakupić możemy w sklepie internetowym Preemium. Zdjęcie prezentujące wzór koszulki - "Skilla nie kupisz", którą zakupić możemy w sklepie internetowym Preemium.


Lachu postanowił wystartować także z innym, równie ciekawym projektem, którego nie zapowiadał dość głośno i pomimo tego, że generalnie nie ma on za wiele wspólnego związanego z jego internetową działalnością to postanowiliśmy o nim wspomnieć z racji na oryginalność samego pomysłu i determinację jaką wykazał się sam twórca.

Postanowił on, że przez cały rok kalendarzowy będzie starał się wykazywać większą aktywnością fizyczną niż do tej pory. Podzielił się z tym faktem poprzez Instagram, na którym zamieszczane posty mają być dla jego osoby pewną motywacją. Codziennie będzie wstawiał na swoim profilu zdjęcie wraz z opisem aktywności jakiej w danym dniu się podjął. Do tej pory nie zawiódł - miejmy nadzieję, że będzie tak przez cały rok! Lachu sam przyznał, że jest to dla niego trudne zadanie z racji bardzo częstych wyjazdów, lecz ma nadzieję, że mu się uda.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.