Lachu o swojej kontuzji. Twórca może już nigdy nie zagrać w piłkę

Lachu o swojej kontuzji. Twórca może już nigdy nie zagrać w piłkę

Lachu opublikował oświadczenie dotyczące swojego stanu zdrowia. Okazało się, że twórca ponownie naderwał więzadła w kolanie. Twórca może już nigdy nie zagrać w piłkę.


O kontuzji Patryka dowiedzieliśmy się nieco ponad rok temu. Wtedy też influencer został zmuszony do wstrzymania swojej działalności sportowej i wprowadzenia zmian na kanale. Niedawno dostał on pozwolenie od lekarza na wznowienie treningów. Niestety, sytuacja się powtórzyła.

Wpis Patryka na Facebooku l Źródło: Facebook (LachuHQ)


Jak możemy wyczytać na Facebooku twórcy, na drugim treningu doszło do ponownego zerwania więzadeł w kolanie.
Czekam na konsultacje z lekarzem, ale nie wygląda to ciekawie. Robiłem wszystko przez ponad rok żeby móc znów grać, ale jak widać życie pisze inny scenariusz - czytamy we wpisie

Teraz czeka go ponowna - i zapewne długotrwała - rehabilitacja. Co jednak najgorsze, nie wiadomo czy Patryk kiedykolwiek będzie mógł wrócić na boisko. To jeszcze nie jest do końca pewne.

 

Rzecz jasna nadzieja umiera ostatnia, więc Lachu - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.