Lachu i Lotar nagrali film z Krzysztofem Piątkiem!

Lachu i Lotar nagrali film z Krzysztofem Piątkiem!

W ostatnich tygodniach trudno było nie usłyszeć o Krzysztofie Piątku - polskim piłkarzu grającym w AC Milanie. Wicelider klasyfikacji strzelców włoskiej Serie A radzi sobie niesamowicie dobrze, a "piątkomania" widoczna jest na każdym kroku, w tym także na YouTube. Lachu i Lotar opublikowali nowy materiał z "El Pistoleiro".


Wczoraj na kanale Lacha pojawił się wyjątkowy odcinek z boiska. Wraz z Lotarem - twórcą YouTube i piłkarskim freestyle'owcem nagrali świetny materiał z udziałem Krzysztofa Piątka. W nowym filmie możemy oglądać konkurs rzutów karnych w wykonaniu trójki panów. Jeśli jesteście ciekawi kto wygrał tę konkurencję, koniecznie zobaczcie ich wspólny materiał:Sądząc po tytule, wszystko wskazuje na to, że nie jest to ostatni odcinek z udziałem polskiego piłkarza. Na kolejne czekają już widzowie, którzy niezwykle pozytywnie ocenili powyższy filmik. Na ten moment obejrzało go ponad 250 tysięcy osób, a film z godziny na godzinę awansuje na coraz to wyższe miejsca karty "Na Czasie". W komentarzach możemy znaleźć wiele opinii, które chwalą jakość oraz montaż opublikowanego wideo.

Wideo z udziałem Krzysztofa Piątka nie jest jedynym, który znajdziemy na polskim YouTube. Na kanale FootTruck kilka tygodni temu pojawił się równie dobry materiał z udziałem Polaka. Twórcy kanału obserwowali jego debiut w AC Milanie, a także przeprowadzili z nim ciekawą rozmowę.Dziś natomiast na kanale MC Sobieskiego pojawił się utwór pt. "Polski rewolwerowiec".  Wokalista śpiewa: "Polski talent to właśnie on, pole karne znów pada gol, salwa bramek to jest to, Piątek dalej POW POW POW.""Piątkomania" nie ma zatem końca i na dobre zagościła na polskim YouTube. Mamy nadzieję, że będzie ona trwała jak najdłużej, a my będziemy mogli oglądać kolejne genialne filmy z udziałem tego utalentowanego polskiego napastnika.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.