Lachu zmienia plany kanału w związku z kontuzją

Lachu zmienia plany kanału w związku z kontuzją

Patryk Lach od dłuższego czasu tworzy na YouTube materiały poświęcone tematyce futbolu. Niestety, ostatnie wydarzenia w życiu twórcy zmusiły go do pewnych ograniczeń jeśli chodzi o internetową działalność.


W kwietniu bieżącego roku, Lachu nabawił się urazu stanu kolanowego nazywanego potocznie "kolanem skoczka". Gdy wydawało się, że już wszystko jest na dobrej drodze, twórca zaczął brać tabletki i regularnie nagrywał materiały. Dobra passa nie trwała długo - kolano nie wytrzymało i Patryk nabawił się kolejnej kontuzji.

Na swoim facebookowym profilu poinformował właśnie, że doszło u niego do naderwania przedniego więzadła rzepki. Oznacza to przymusową przerwę od grania w piłkę nożną przynajmniej do października. Do tego czasu, Lachu przechodzić będzie codzienne zabiegi czy zastrzyki.Patryk nie zawiesza internetowej działalności - będzie jednak pojawiał się wyłącznie w roli prowadzącego oraz częściej nagrywał materiały z serii Test Na Piłkarza.

Twórcy życzymy oczywiście jak najszybszego powrotu do zdrowia!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.