Lachu startuje z kanałem vlogowym!

Lachu startuje z kanałem vlogowym!

Czasami twórcy na YouTube chcą nieco odejść od swojego głównego kontentu i spróbować czegoś nowego, bądź najzwyczajniej pokazać swoją codzienną pracę nieco bardziej od kulis. Na taki krok zdecydował się znany z filmów z Fifą w roli głównej youtuber Lachu, który właśnie wystartował z kanałem vlogowym.


Do tej pory wszelkie materiały vlogowe np. z różnych wyjazdów, mogliśmy zobaczyć na głównym kanale Lacha obok typowych filmów związanych z Fifą. Teraz twórca postanowił znaleźć dla nich specjalne miejsce, a przy tym najzwyczajniej nieco częściej dzielić się podobnymi materiałami z widzami. Pierwszy z nich dotyczy jego wyjazdu do Poznania, gdzie twórca postanowił postawić swoje pierwsze kroki w tej kwestii. Oczywiście znalazł się już na nowym kanale, na którym z chwili na chwilę przybywa nowych widzów.Lachu zapowiada, że nowy kanał będzie dla niego kolejnym wyzwaniem i chciałby podołać mu jak najlepiej. M.in. właśnie wyjazd do Poznania miał pokazać na jakim polu przyjdzie mu się jeszcze rozwijać, by kolejne materiały, z odcinka na odcinek stały na coraz wyższym poziomie. Pod koniec filmu Lachu odpowiedział również na kilka pytań od swoich widzów na Facebooku.

Lachowi życzymy oczywiście wytrwałości w nowym postanowieniu i już teraz czekamy na nowe filmy. Pierwszy swoim poziomem pokazał, że naprawdę warto!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.