Lachu i Footroll na meczu Legii z Realem!

Lachu i Footroll na meczu Legii z Realem!

Polscy YouTuberzy związani z piłką nożną znów wybrali się na Półwysep Iberyjski! Lachu, Vibe i Footroll dwa tygodnie temu byli jeszcze w Portugalii na meczu Legii Warszawa ze Sportingiem Lizbona, a dziś - z wyjątkiem Vibe'a - są już w Madrycie. Dzisiejszy mecz będzie jednak inny od poprzednich, ponieważ nasz polski klub zmierzy się ze samym Realem Madryt! Lachu i Footroll nie mogli przegapić takiej okazji i dzięki "Fortunie" pojawią się na spotkaniu polskiej i hiszpańskiej drużyny, które odbędzie się już dziś o godzinie 20:45 na stadionie Santiago Bernabéu w Madrycie. Na socialmediach twórców cały czas wpadają nowe zdjęcia z ich wyjazdu. Sprawdźcie je sami w tym artykule!

Ostatni wyjazd okazał się dla chłopaków udany, no może gdyby nie wynik Legii Warszawa, która niestety przegrała w starciu z  portugalską drużyną. Na kanale Lacha pojawiła się relacja wideo z tej podróży. Sprawdźcie sami:
Teraz, gdy Lachu i Footroll są już w Madrycie, otrzymaliśmy za to serię fotek ze stolicy Hiszpanii! Sprawdźcie niektóre z nich:
Footroll zdecydowanie kibicuje Polakom, Lachu natomiast zachowuje neutralność, gdyż od lat jest kibicem Realu Madryt. A Wy, jaki wynik meczu obstawiacie?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.