Lachu z nową grupą na Facebooku!

Lachu z nową grupą na Facebooku!

Bardzo przydatną rzeczą dla każdego twórcy jest swojego rodzaju uporządkowanie grupy widzów - stworzenie miejsca, gdzie będzie można wchodzić z nimi w interakcje, dzielić się różnymi materiałami, udostępniać je etc. Czasami fanpage na Facebooku to za mało - bardzo dobrze posiadać swoją własną, zamkniętą grupę. Dziś ze swoją nową grupą na Fb rusza nie kto inny jak LachuHQ.
Patryk Lach, znany szerszej publiczności jako Lachu, to obecnie najpopularniejszy polski twórca zajmujący się grą FIFA na YouTube. Na chwilę obecną na swoim kanale posiada niespełna 600 tysięcy subskrybentów, co daje mu naprawdę mocną pozycję w pierwszej setce twórców w Polsce. Posiada również drugi poboczny kanał, gdzie można znaleźć przykładowo zapisy z nagrań live. Za pośrednictwem swojego fanpage'a na Facebooku poinformował o powstaniu swojej nowej oficjalnej grupy - Pręty Lacha. Wiele rzeczy ma znaleźć się tam przedpremierowo, niektóre nawet wyłącznie tylko dla członków tej grupy. Niedługo po pojawieniu się ogłoszenia grupa liczy już ponad 3 tysiące osób i bez wątpienia na tej liczbie licznik się nie zatrzyma.Poprzednie grupy Lacha z różnych względów zostały usunięte przez administrację Facebooka. Jak sam stwierdził Lach w jednym z komentarzy:Mamy nadzieję, że obecna grupa przetrwa znacznie dłużej niż poprzednie oraz że osiągnie jeszcze większą liczbę członków, bo bez wątpienia ma ku temu ogromne predyspozycje. Powodzenia!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.