Sebastian Jasnoch parodiuje piłkarską Reprezentację Polski

Sebastian Jasnoch parodiuje piłkarską Reprezentację Polski

Sebastian Jasnoch, czyli jedna trzecia trio Jelenichjaj, na swoim nowym kanale Kwiatki Polskie zaprezentował nowy materiał, który ucieszy głównie fanów piłki nożnej i naszej Reprezentacji.


Tym razem twórca wcielił się w rolę Michała Zabawy, który zajmuje się dbaniem o atmosferę w piłkarskiej Reprezentacji Polski. Film jest zabawną interpretacją słynnych memów z "Atmosfericiem" w roli głównej oraz otoczki, jaka wytworzyła się wokół naszej drużyny narodowej.W materiale gościnny udział wziął Footroll w roli samego siebie. W ciepłych słowach wypowiada się on o Michale Zabawie, dzięki którego atmosferze Polska dostała się na ostatni wielki turniej. Niestety podczas samej imprezy zabrało magicznej atmosfery i Polska odpadła z walki o tytuł mistrza świata, co boleśnie przypominają skróty meczów zawarte w materiale.

Michał Zabawa nie zapomniał jednak o swojej tajnej broni, która przekazywana była z pokolenia na pokolenie w jego rodzinie. Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie zdziała ona cuda i odmieni Polską reprezentację. Na samym końcu filmu Sebastian jak zawsze dodaje od siebie kilka słów morału, z którym trudno jest się nie zgodzić.

 

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.