YouTuberzy pokazują co robić podczas kwarantanny domowej

YouTuberzy pokazują co robić podczas kwarantanny domowej

Na kanale Rezigiusza oraz Jasia Dąbrowskiego pojawiły się wyjątkowe materiały dotyczące kwarantanny domowej. Twórcy pokazali, jak należy zachowywać się podczas pandemii koronawirusa (SARS-CoV-2) oraz przedstawili swoje plany na nadchodzące tygodnie.


W sieci coraz częściej można natknąć się na hasztag #zostańwdomu. Ta akcja społeczna ma na celu zachęcenie społeczeństwa polskiego do niewychodzenia z miejsca zamieszkania. Wszystko to oczywiście ze względu na rozszerzającą się dynamicznie pandemię koronawirusa (SARS-CoV-2). W inicjatywę zaangażowało się wielu internetowych twórców - więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.

Do #zostańwdomu przyłączył się również Rezigiusz, który opublikował na swoim kanale specjalny film. Influencer wymienia w nim szereg zasad, jakich należy przestrzegać, by nie zarażać innych oraz samemu nie zachorować na COVID-19. Przede wszystkim - zostać w domu i dbać o higienę osobistą.Remigiusz planuje przez 14 dni (czyli tyle, ile planowo trwa kwarantanna domowa) nie wychodzić poza teren mieszkania i nadrobić filmy, seriale, gry, a także spędzić więcej czasu z dziewczyną, i psem. YouTuber zmienił także dni publikacji materiałów. Teraz będą się one pojawiać we wtorek, czwartek oraz niedzielę o godzinie 16:00.

Czas wolny twórca przeznaczy także na dynamiczniejszy rozwój kanału gamingowego, co zapewne ucieszy część widzów. Mogą mu oni też przysyłać propozycje ciekawych filmów, które chcieliby, by ten zrealizował w domu.

Podobnymi radami podzielił się ze swoimi widzami JDabrowsky, który na swoim kanale przeprowadził specjalną transmisję na żywo. Podczas jej trwania, przedstawił ciekawe propozycje na spędzenie czasu - polecił kilka książek, seriali, filmów oraz gier! Zobaczcie sami:Przyłączamy się do apelu influencerów. Weźcie na poważnie zalecenia rządu oraz Światowej Organizacji Zdrowia. Nie wychodźcie z domu, jeśli nie macie pilnej potrzeby oraz dbajcie o higienę osobistą. Tylko - albo aż - tyle możemy zrobić.

#ZOSTAJEWDOMU


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.