Kwadratowa Masakra ze zbiórką dla Pajacyka!

Kwadratowa Masakra ze zbiórką dla Pajacyka!

Influencerzy zaangażowani w projekt Kwadratowa Masakra postanowili zorganizować charytatywną zbiórkę. Do końca kwietnia można wpłacać pieniądze na program Pajacyk organizowany przez Polską Akcję Humanitarną.


Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 przyćmiła nieco inicjatywy charytatywne niepowiązane z chorobą COVID-19. Przypomniała o nich na szczęście grupa twórców internetowych zgromadzonych wokół serwera Kwadratowa Masakra.

Streamerzy postanowili nawiązać współpracę z Polską Akcją Humanitarną i rozpocząć zbiórkę na pożywienie dla potrzebujących dzieci. Większość jadłodajni i szkół jest teraz pozamykana, więc wsparcie inicjatywy jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek.

Celem zbiórki jest zebranie 66 tys. złotych do końca kwietnia. Zaledwie w przeciągu kilku dni udało się zgromadzić 62 tys. złotych, więc wielce prawdopodobnie, że próg zostanie przekroczony kilkukrotnie. Oby!Pieniądze pozwolą na stworzenie specjalnych paczek żywnościowych, które będą bezpośrednio dostarczane do ubogich rodzin. We wszystkim pomagać ma Policja oraz Straż Pożarna. Produkty zostaną oczywiście odpowiednio zabezpieczone i przygotowane - tak, by były zgodne z wytycznymi Ministerstw i Banków Żywności.

Wesprzeć zbiórkę możecie chociażby w TYM miejscu. Serdecznie zapraszamy do wpłaty nawet symbolicznej złotówki!

 

Planujecie wesprzeć inicjatywę? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.