Kultowe animacje polskiego studia trafią na YouTube!

Kultowe animacje polskiego studia trafią na YouTube!

Studio Filmów Rysunkowych z własnym kanałem na YouTube! Z platformy znikną pirackie kopie znanych i lubianych animacji, takich jak "Bolek i Lolek", "Przygody Baltazara Gąbki" czy "Reksio".


Kultowe studio z Bielska-Białej zawarło z Google umowę. Jak podaje wytwórnia, dzięki temu porozumieniu z YouTube usunięto kilka tysięcy pirackich kopii, do których prawo ma wyłącznie Studio Filmów Rysunkowych.
Podpisanie umowy z Youtubem pozwoliło SFR podjąć skuteczną walkę z nielegalnym rozpowszechnianiem treści na tej platformie. Obecnie głównym celem naszego kanału jest promocja naszych produkcji, zarówno tych dawniejszych, jak i najnowszych – mówi dyrektor Studia, Andrzej Orzechowski.Na oficjalnym kanale producenta pojawią się filmy i seriale animowane. Pod tym linkiem użytkownicy mają darmowy i legalny dostęp do kultowych filmów animowanych wyprodukowanych przez SFR, takich jak "Wielka podróż Bolka i Lolka", "Bolek i Lolek na Dzikim Zachodzie" oraz wiele filmów i odcinków serii z Reksiem i Baltazarem Gąbką w roli głównej.

Poza klasyką gatunku dzieci mogą też obejrzeć najnowsze produkcje SFR, m.in. serię o przygodach Kuby i Śruby.


avatar

Patryk Bałajewicz

Brak opisu