Kulisy programu

Kulisy programu "Nowy Gadżet" - nowa seria Kuby Klawitera!

Na polskiej scenie YouTube istnieje kilka naprawdę wartych uwagi kanałów technologicznych - jednym z nich jest Kuba Klawiter, którego twórca nie ogranicza się tylko i wyłącznie do publikowania materiałów w internecie, lecz od wielu lat oglądać go można także i w telewizji, gdzie prowadzi popularny program "Nowy Gadżet" na kanale TVN Turbo - kulisy pierwszego odcinka nowej serii trafiły właśnie na YouTube.


Istnieje liczna grupa osób, która postać Kuby Klawitera znała jakiś czas przed tym, kiedy postanowił założyć swój własny kanał. Był przede wszystkim prowadzącym show "Big Brother", a aktualnie na zlecenie TVN wraz z firmą Klawiter Media tworzy program "Nowy Gadżet". Większość jego widzów na YouTube kojarzy go zapewne z serii na TVN Turbo i to właśnie dla nich postanowił pokazać jak wygląda nagrywanie telewizyjnego materiału od środka.

"Gadzet" 16.08.2013 fot. Piotr Mizerski / TVN fot. Piotr Mizerski / TVN


Nowy sezon programu jest już ósmym w historii i podzielony został na dwanaście odcinków, w których prowadzący po raz kolejny będzie prezentował ciekawe oraz oryginalne nowinki technologiczne, które czymś się na rynku wyróżniają. Każdy odcinek pojawiać się będzie regularnie na TVN Turbo, lecz to nie wszystko. Kulisy ich powstawania będziemy mieli przyjemność śledzić na kanale YouTube Kuby Klawitera. Pierwszy odcinek już się na nim pojawił - poznać możemy dzięki niemu część ekipy jaka pracuje nad tym, aby każdy fragment materiału wyglądał jak najlepiej. Nie zabrakło także zabawnych wpadek z planu i ponawiania nieudanych scen. Jeśli nie oglądaliście jeszcze pierwszego making of to materiał znajdziecie poniżej:


My jesteśmy zdania, że przedstawianie kulis telewizyjnego programu to świetny pomysł - szczególnie w wykonaniu Kuby Klawitera i ekipy pracującej na planie. Jesteśmy ciekawi jak będą prezentowały się kolejne tego typu filmy i nie możemy się doczekać kiedy ujrzą światło dzienne. Oczekujemy także innych materiałów od tego twórcy, gdyż w ostatnim czasie (głównie za sprawą nagrywania nowego sezonu "Nowy Gadżet") nie pojawiało się u niego ich zbyt wiele.

 

Co sądzicie o pomyśle Kuby? Piszcie w komentarzach!Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.