Kulisy powrotu JJayJokera na YouTube

Kulisy powrotu JJayJokera na YouTube

Tak, nadszedł ten dzień. Dziś, 28 czerwca 2015 roku, znany "zagrajmer" - JJayJoker po 3 latach i 3 miesiącach przerwy, wrzucił swój pierwszy film na kanał! Przez ten okres w Internecie w ogóle się nie udzielał. Można było go spotkać na takich imprezach jak PGA (Poznań Game Arena) czy Pyrkon, lecz starał się omijać tematy związane z YouTubem. Na portalach wszyscy tylko dopytywali się o to kiedy i czy w ogóle wróci na YouTube. Pojawiły się także liczne trolle, które zakładały "fake konta" tego YouTubera. Film, który ukazał się dziś przed godziną 17, jest pierwszym oryginalnym filmem JJay'a zwiastujący powrót do nagrywania. Nosi tytuł "Guess who's back?" (z ang."Zgadnij kto wrócił?"). Po godzinie od opublikowania tego materiału kanał JJayJokera zasubskrybowało 8 tysiący osób, a sam film został polubiony ponad 15 tys. razy!

Możecie obejrzeć go poniżej: 

Chwilę po jego wrzuceniu, poinformowaliśmy Was o tym na naszym fanpage'u. Jeśli chcecie zobaczyć ten post, kliknijcie tutaj. Po kilkunastu minutach, facebook został całkowicie zaspamowany tą informacją. Na grupach czy fanpage'ach YouTuberów, zaczęto pisać tylko o tym. Internauci jak zwykle popisali się swoją twórczością i zaczęli wrzucać różnego typu memy.


Część YouTuberów także postanowiła skomentować ten wielki powrót na polski YouTube. Oto niektóre z komentarzy:

- Mandzio: "JJayJoker wrzucił film, po 3 latach chyba sobie przypomniał hasło na konto xD"
- Vertez: " JayJoker wraca! To ciekawe ilu YouTuberów wróci zaraz do Minecrafta XD"
- Soweł: " EJ WRÓCIŁ!!!!!!"
- Yachu: " Przestańcie z tym powrotem JJ. To już dawno przestało być śmieszne"
- Vojtaz: " Odnawiam suba <3 :D XD"
- Covers: " MÓJ ULUBIONY YOUTUBER WRÓCIŁ :o !"
- Boxdel: " K***A, NARESZCIE! Od Ciebie zacząłem..."
- MultiGameplayGuy: " JJay, witaj w domu! Nigdy nie myślałem, że tego dożyje haha" dorzucając do tego to zdjęcie:

multi jjay Źródło: fanpage MultiGameplayGuy


 

I inne komentarze: "Odnaleźli lekarstwo na 40 stopniową gorączkę? W końcu!", "Mój brat wciąż czeka na kolejny odcinek z Trine 2 :P", "A trzeciego roku zmartwychwstał,  I wstąpił na Youtuby!", "Mój autorytet powraca.", "LEGENDA COMEBACK! <3".

Do ciekawostek należy fakt, że CTSG na Pyrkonie obiecał odcinki z Minecrafta jeśli tylko JJay wrzuci film na swój kanał. Niektóre osoby już zdecydowały się przypomnieć Kamilowi tę obietnicę, a on odpowiedział że się z niej wywiąże, jeśli JJayJoker wrzuci na swój kanał coś więcej niż dzisiejszą zapowiedź.

kiedy Źródło: Rewolucjoniści Mandzia


 

Dla przypomnienia, kanał JJayJoker'a subskrybuje na ten moment prawie 390 tys. osób i zajmuje on tym samym 37 miejsce pod względem ilości subskrypcji w Polsce. My również cieszymy się z powrotu tego YouTubera i z niecierpliwością czekamy na jego pierwsze odcinki. Swoją drogą, ciekawe z jakich gier... Myślicie, że "Minecraft" ma jeszcze jakąś szansę na YouTube?


avatar

Bartłomiej Musiał

Brak opisu