Kuce z Bronksu ponownie podbijają internet!

Kuce z Bronksu ponownie podbijają internet!

"Kuce z Bronksu" to niewątpliwie najlepiej klikająca się seria stworzona przez Jakuba Dębskiego. Mimo tego, że pierwsze filmy na kanale Dem3000 publikowane były już 9 lat temu i znaleźć możemy na nim bardzo rozmaite treści, to właśnie przygody kuców cieszą się największym zainteresowaniem widzów. Wczoraj światło dzienne ujrzał pierwszy odcinek 3 sezonu Kuców z Bronksu i tyle właśnie czasu potrzebował, aby trafić na 7 miejsce na karcie "Na Czasie"!


Najnowsza część kuców ukazała się na kanale Dem'a stosunkowo późno, dlatego niemal pewnym jest, że obecny wynik 200 000 wyświetleń zostanie zwielokrotniony w ciągu najbliższych dni, a obecne miejsce na karcie "Na Czasie" ulegnie zmianie o co najmniej kilka pozycji w górę. Wspomnianą produkcję możecie zobaczyć poniżej:Te trwające około minutę, proste w formie animacje są bez dwóch zdań najpopularniejszymi produkcjami jakie kiedykolwiek pojawiły się na kanale Dem'a. Odcinki z łatwością osiągają po kilkaset tysięcy wyświetleń, a niektóre z nich przekraczają nawet próg miliona odsłon. Jeśli w oczekiwaniu na kolejne odsłony serii cierpisz na niedosyt kucowego humoru, polecamy zapoznać się również z bardzo podobną w formie serią Dem'a, którą pamiętać mogą starsi YouTube'owi wyjadacze:


avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.