Kuce z Bronksu ponownie podbijają YouTube

Kuce z Bronksu ponownie podbijają YouTube

Seria opowiadająca o "kucach z Bronksu" zabłysnęła na YouTube już jakiś czas temu. Ogromna popularność cały czas rośnie. Każdy nowy odcinek zdobywa ogromną ilość wyświetleń, a zniecierpliwieni fani kuców cały czas czekają na nowe materiały. Najnowszy pobił wszelkie rekordy.


Ten tradycyjnie pojawił się na kanale Dem3000. Został opublikowany 3 dni temu i w ciągu kilkudziesięciu godzin zdobył prawie 2 miliony wyświetleń, podbijając przy tym kartę "Na Czasie", na której zajmuje #1 miejsce już od blisko 48 godzin. Do tego wszystkiego dochodzi liczba pozytywnych opinii - materiał polubiło w tym czasie ok. 150 tysięcy osób. Nic dziwnego, że nowy materiał cieszy się tak dużym uznaniem. Fani serii musieli czekać na niego 3 miesiące. Oto i on:


Trwające kilkadziesiąt sekund materiały to filmy z największą ilością wyświetleń na kanale twórcy, który oprócz kuców z Bronksu tworzy także inne nagrania. Najpopularniejszy odcinek zdobył prawie 1,8 mln odtworzeń oraz 55 tys. łapek w górę. Animowana kreskówka stała się ostatnio hitem internetu, a teksty używane przez głównych bohaterów można często zauważyć na przykład w komentarzach na Facebooku czy we wpisach na Twitterze. Co sądzicie o tej serii i jej fenomenie?

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.