Kubki Kanału Sportowego trafiły do Biedronki

Kubki Kanału Sportowego trafiły do Biedronki

Chyba każdy fan Kanału Sportowego pamięta aferę związaną ze szklankami zawierającym (lub też nie) logo kanału, które sprzedawane były w Biedronce. Teraz twórcy inicjatywy mają możliwość rehabilitacji, bowiem do wspomnianej sieci sklepów trafiły nowe kubki Kanału Sportowego. Tym razem postawiono na odpowiednią jakość wykonania. 


Kubki Kanału Sportowego, które od dziś dostępne są w sieci Biedronka w całej Polsce, zawierają podobizny twórców projektu - Krzysztofa Stanowskiego, Tomka Smokowskiego, Mateusza Borka i Michała Pola.

Ceramiczne kubki z wytłoczeniami mają pojemność 450 ml i zmieniają kolor pod wpływem temperatury, natomiast kubki termiczne mają pojemność 480 ml. Ich cena to 24,99 zł za klasyczny kubek ceramiczny oraz 39,99 zł za kubek termiczny z logo kanału.Agnieszka Prachniak, dyrektor ds. rozwoju biznesu Kanału Sportowego. o współpracy mówi w następujących słowach: "Cieszymy się na kontynuowanie współpracy z Biedronką przy sprzedaży kolejnych produktów Kanału Sportowego. Nauczeni doświadczeniem poprzedniej promocji, tym razem z pełnym przekonaniem przekazujemy w ręce naszych widzów i klientów artykuły najwyższej jakości".

 

Co uważacie o kubkach od Kanału Sportowego? Zamierzacie je kupić?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.