Kuba Wojewódzki już jesienią wyda autobiografię

Kuba Wojewódzki jest jedną z najbardziej barwnych postaci telewizyjnych, która drogę do wielkiego świata show-biznesu utorowała sobie już wiele lat temu. Znany showman jest jedną z ikon telewizji, a jednocześnie jedną z bardziej niedostępnych osób w świecie internetu. Napisana przez niego autobiografia może być naprawdę czymś!


Być może nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że Kuba Wojewódzki nie jest jedynie showmanem i jurorem znanych talent show. Zaczynał jako dziennikarz muzyczny i to właśnie z muzyką była związana jego kariera przez wiele lat. W 1990 r. został dyrektorem artystycznym wytwórni płytowej Arston, a 3 lata później był organizatorem Festiwalu w Jarocinie.

Kuba pochwalił się książką na swoim Instagramie:
Jej premiera ma odbyć się 7 listopada tego roku. Co ciekawe, informacja o autobiografii "króla TVNu" nie uszła uwadze Człowieka Wargi, który już od dłuższego czasu wyraża chęć kolaboracji z Wojewódzkim.Kuba Wojewódzki jednak zdaje się sprytnie wymykać z rąk internetowych twórców i pozostaje nieco zamknięty na współpracę z nimi. Ale być może autobiografia będzie nowym rozdziałem w karierze zawodowej showmana?

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.